Masline verzi cu oregano si otet, 0,500 Kg - Manastirea Ormylia - Grecia

32,50 RON 50,00 RON valabil pana la 31 aug.
Produsul nu mai este disponibil in magazinul nostru.

Culese cu grijă din culturile ecologice ale Mănăstirii Ormilya din Halkidiki, măslinele verzi cu oregano și oțet, preparate după rețete tradiționale de către maici, își păstrează gustul deosebit și proprietățile terapeutice.

Gustul amar propriu măslinelor a fost îndepărtat printr-un procedeu natural și tradițional, fără procesare chimică.

Ce ingrediente conține?

95% măsline verzi în saramură cu sare de mare, oțet natural, oregano din Sfântul Munte Athos, ulei de măsline extravirgin, acid citric.

Descriere

Ce spun clientii

Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review

Descriere