Sapun lichid plantele Sfantului Munte, 300 ML - Sfantul Munte Athos - Manastirea Vatoped Sapunuri lichide
Sapunul lichid din plantele Sfantului Munte, Dokimon, de la Manastirea Vatopedi, Sfantul Munte Athos poate fi folosit pentru toate tipurile de piele. Produs natural, 300 ml. Sapun de maini...
Săpun lichid și gel de duș cu extract de salvie - Mănăstirea Maicii Domnului, Grecia Produse cosmetice
Are efect antimicrobian, hidratând pielea și protejând-o de impactul negativ al factorilor de mediu. Fără parabeni, SLES free.
Săpun lichid și gel de duș cu extract de ceai de munte (Sideritis scardica) - Mănăstirea Maicii Domnului, Grecia Cosmetice
Bogat în antioxidanți, hrănește și oferă fermitate și strălucire pielii. Fără parabeni, SLES free.